Zajęcia strzeleckie

W ramach Stowarzyszenia „Cienie” przeprowadzamy zajęcia strzeleckie, w czasie których ćwiczymy solidne podstawy posługiwania się różnego typu bronią palną i rozwijamy indywidualne umiejętności. Ponadto dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu pod okiem profesjonalnego szkoleniowca budujemy zaufaną grupę ludzi, którzy w bezpiecznych warunkach są w stanie ćwiczyć elementy taktyki zespołowej przy użyciu broni palnej i prowadzić wspólne treningi strzeleckie na zaawansowanym poziomie.

Aby brać udział w podstawowych zajęciach strzeleckich nie wymagamy posiadania uprawnień ani własnej broni. W trakcie tych zajęć otrzymujemy do dyspozycji ograniczoną liczbę sztuk broni. Jeśli zarazisz się bakcylem do broni palnej, jesteśmy w stanie poprowadzić Cię krok po kroku ścieżką, którą sami już przeszliśmy w celu uzyskania patentu strzeleckiego, a w konsekwencji pozwolenia na broń. Podamy również informacje, dzięki którym droga do uzyskania pozwolenia na broń stanie się łatwiejsza.

Stowarzyszenie „Cienie” współpracuje z firmą S.O.F. Tactics Tomasz Nepelski i poza naszymi szkoleniami, członkowie stowarzyszania mają możliwość rozwijania indywidualnych umiejętności posługiwania się bronią do najwyższego poziomu na preferencyjnych warunkach.

Zajęcia strzeleckie są elementem dopełniającym zajęcia taktyczne i organizowane są raz w miesiącu dla sekcji strzeleckiej (wymagana jest własna broń) oraz kilka razy w roku dla każdego członka stowarzyszenia.

Materiały video:
Zajęcia Strzeleckie
Trening Strzelecki