Rekrutacja

PODZIELASZ NASZE PASJE? DOŁĄCZ DO NAS I POZWÓL IM SIĘ ROZWINĄĆ.

 
Jeśli Ty, a może Cała Twoja Ekipa, szukasz nowych możliwości i chcesz rozwijać militarną pasję to proponujemy Ci wstąpienie w szeregi Cieni.
 
Szukamy osób, które charakteryzują się zaangażowaniem i podzielają nasze podejście do ”tematu”.
 
Stowarzyszenie „Cienie” nie jest jedynie grupą strzelecką, grupą ASG, grupą proobronną, czy też grupą pasjonatów militariów i outdoor’u. Stowarzyszenie „Cienie” jest każdą z tych grup jednocześnie – to jest naszą charakterystyczną cechą. Dlatego też szukamy osób, które realizują lub chcą zacząć realizować swoją pasję do militariów w tak szerokim zakresie.
 
Podmiot prawny, jakim jest stowarzyszenie proobronne, umożliwi Ci dostęp do wielu nietypowych przedsięwzięć. Wypracowaliśmy dogodne warunki współpracy z naszymi parterami, dzięki czemu dużo łatwiej jest nam realizować nasze pasje. Ponadto oferujemy Ci możliwość szkolenia się pod okiem byłego Operatora JW GROM!
 
Taktyka, którą ćwiczymy, ukierunkowana jest na działania małych, zgranych grup. Przenosimy ją zarówno na strzelnicę, jak i wydarzenia ASG – dlatego zajęcia taktyczne są dla nas najważniejsze. Ty decydujesz, w który segment działalności Cieni zaangażujesz się najbardziej, ale zawsze łączy nas to samo przeszkolenie taktyczne.
Zależy nam również na tym, aby każdy członek potrafił właściwie posługiwać się bronią palną – dlatego organizujemy dla wszystkich podstawowe szkolenia strzeleckie.
 
Jeśli posiadasz własną broń palną, będąc członkiem Cieni możesz wstąpić do naszej Sekcji Strzeleckiej i wykonywać zaawansowane ćwiczenia taktyczne używając „ostrej” amunicji.
 
Zapraszamy!

Wszystkie niezbędne informacje na nasz temat oraz opis procesu rekrutacji znajdziesz w tej zakładce. Jeśli masz dodatkowe pytania zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem e-maila.

Informacje dla Rekruta
Formalności